Ймовірно, компанія Apple планує оснастити новими дисплеями microLED такі пристрої як iPhone, iPad і Mac після того, як зробить це на нових Apple Watch Ultra 2.
ilounge.ua/ua/blog…-vnedrit
Якщо ви вже досвідчений користувач macOS, швидше за все, траплялося таке, що жест масштабування сторінки щипком не працював. Ось як це виправити.
ilounge.ua/ua/revi…tu-macos
🚙 Tesla різко знижує ціни на електромобілі в США та Європі
Після постійного підвищення цін протягом останніх кількох років Tesla різко знизила їх у своїй лінійці в США та Європі, очевидно, намагаючись збільшити продажі. Ціна на найдешевший електромобіль, Model 3 RWD з $46 990 знизилася до $43 990, а 5-місний Model Y Long Range подешевшав на 20% з $65 990 до $52 990.
📍Ні Tesla, ні генеральний директор Ілон Маск не прокоментували зниження цін.
В одному з майбутніх оновлень Apple Store з'явиться технологія доповненої реальності, яка дозволить покупцеві отримати додаткову інформацію про продукти Apple у магазині.
ilounge.ua/ua/blog…yavitsya
🎧Власники Samsung Galaxy Buds 2 Pro тепер можуть записувати відео з 360-градусним звуком
Samsung випустили оновлення для Galaxy Buds 2 Pro, яке дозволяє записувати аудіо на 360 градусів під час запису відео. Хоча це не буде відповідати професійному об’ємному звуку, адже ви використовуєте мікрофон на кожному навушнику, так можна додати на відео більш реалістичне звучання.
🙃Ілон Маск побив рекорд по втратам капіталу
У блозі Книги рекордів Гіннеса зазначили, що Ілон втратив $165 мільярдів за період листопада 2021 по грудень 2022 року.
Таким чином він став першою людиною по втратам власних коштів, побивши рекорд Масайоші Сона, який у 2000 році втратив $58,6 мільярда.
📍Причина, через яку Ілон втратив так багато – покупка Twitter та зниженні ціни акцій Tesla (на 65%). Деякі джерела припускають, що насправді втрати Маска ще більші.
З «Людини року» в 2021 до таких «рекордів» один крок 🥲
🔥 Програми Apple Music і TV Preview для Windows 11 з’явилися в Microsoft Store
Попередні версії Apple Music і TV Preview, а також програма Apple Devices для керування такими пристроями, як iPhone, iPad та iPod з комп’ютерів Windows, тепер з’явилися в Microsoft Store.
📍Наразі користувачі не можуть інсталювати програми з магазину, але скоро така можливість зʼявиться.
До речі, у програмі Apple Devices Preview для Windows, розробники вже виявили посилання на «Reality OS» і «xrOS» – назви, які неодноразово з’являлися в чутках як посилання на майбутню гарнітуру змішаної реальності Apple.
🥰 Apple покращить свої мапи
Apple анонсувала новий безкоштовний інструмент Business Connect, який дозволяє компаніям розміщувати картки з інформацією про себе та спеціальними акціями у фірмовому додатку Карти (Мапи). Представники компаній можуть подати заявку на заповнення картки в Business Connect, використовуючи новий або існуючий Apple ID.
Ключовою особливістю цього інструменту є можливість додавання різних дій, наприклад замовлення продуктів, бронювання вечері, готелю на Booking.com і багато іншого. Власники бізнесу також можуть налаштувати спосіб відображення ключової інформації про компанію у додатку Повідомлення, Wallet та для запитів Siri.
Нововведення поки що доступне тільки у США, проте Apple обіцяє розгорнути його по всьому світу в найближчі місяці.
ilounge.ua/ua/blog…sirovala