Обложка канала

Digital masons

Новости, интересные материалы и полезные ссылки для интернет-маркетологов и сострадающим им.

Digital masons

6 лет назад
Открыть в
Привіт, масони.
Минулого тижня я взяв участь у Школі героїв — волонтерському проекті в рамках якого діти різного віку зустрічаються із представниками різних професій, презентують свої проекти та задають питання стосовно кар’єри, роботи та розвитку.

По-перше, сучасні діти дуже круті. У багатьох з них вже є свої проекти, які вони розвивають і в 14-15 років вони цілком можуть виходити на ринок праці, і починати заробляти перші гроші. Але найбільше із зустрічі мені запам’яталося питання 14-ти річного хлопця: “Який один навик потрібно опанувати, щоб стати підприємцем та розвиватись в маркетингу?”

Я відповів, що мабуть це навик постійно ставити питання та критично відноситись до своєї роботи і його доволі часто не вистачає як початківцям так і дорослим людям. Бо саме через питання ми можемо дивитись на задачі з різних сторін та знаходити неординарні рішення.

У Хела Грегерсена, до речі, є книга “Питання — це відповіді”, раджу її своїм студентам, порадив цьому хлопцю і от вам раджу.

Зінгер

В коментарях можете написати яку б ви дали відповідь на це питання. Цікаво почути альтернативні думки.