🙌 Привіт інвесторе. Артем Ваганов на зв'язку.
Запрошую Вас на свій ефір у спільноті iPlan Talks, сьогодні о 19:00.
За наявності світла фізично 🕯 - будемо проливати світло на пасивну стратегію інвестування та DCA.
Чи дійсно ці стратегії мають так багато переваг, скільки постів написано задля їх популяризації.
Спойлер: пасивна стратегія дійсно працює, але не перемикайте 🙃 Адже на ефірі будемо говорити про цікаві речі, будемо змінювати кути погляду здавалось би на стандартні теми:
▫️ розберемо дослідження SPIVA так, як ще ніхто на нього не дивився.
▫️ визначимось, що таке пасивне інвестування та знімемо з нього усі ярлики;
▫️ розглянемо 5 таймінг моделей, в тому числі DCA та Lump Sum;
▫️ подивимось як інвестують найбагатші люди світу.
Чекаю на ефірі 🤫
👉Початок сьогодні о 19:00 в спільноті iPlan Talks.
✅ Щомісячну підписку можна оплатити через цього бота.
Річну підписку можна оформити, звернувшись до @vahanova
Доєднуйтесь та інвестуйте у власну освіту та ЗСУ.