Доброго вечора, ми з України 🇺🇦 Або, якщо Вам сумно - то ось інформація на подумати…
⭕️Правління НБУ ухвалило рішення підвищити облікову ставку до 25%
👉https://t.me/nbu_ua/852
Нагадаю, що зараз ця ставка - 10%
Облікова ставка НБУ– норма відсотка, який стягується Національним банком України при рефінансуванні комерційних банків. Це монетарний інструмент, за допомогою якого Нацбанк встановлює для суб'єктів грошово-кредитного ринку орієнтир за вартістю залучених та розміщених грошових ресурсів.
🔹Що це для нас означає?
◽️ Депозити підуть вгору.
◽️ Гривнева дохідність ОВДП збільшиться
◽️ Кредити? Тут взагалі очікуйте космос.
Проте, це все відбудеться не одномоментно, оскільки гривні у банків наразі вдосталь. Але від тренду ми все одно не втічемо.
Погано це чи добре? Сказати важко… З однієї сторони дохідність гривневих інструментів дозволить трохи знизити попит на валюту і стабілізувати ситуацію.
З іншої, тепер вечори інвестора проходитимуть з хрусталевим шаром і таким от списком питань.
◽️ Чи купувати валюти, чи залишити усе у гривні?
◽️ Інвестувати в ОВДП, чи поки ризик країни зависокий?
- А яким буде курс та яка нова точка розвороту?
Тож, чекаємо з нетерпінням нової серії цього валютно-гривневого серіалу 🙌