Спочатку робота була на два класи - третій і п'ятий. Там було все: від любві до ненависті, від любовних листівок - до розладів харчової поведінки. В середині березня мені нарешті прилетіла підвищена зартплата, а це означало, що я пройшла свій обов'язковий рубіж в тридцять змін. А пару тижнів тому до мене підійшла директорка і сказала, що третьокласниками я більше не працюю, і я так засмутилась, що ледь не розревілась. Потім взяла себе в руки і представила дітям їхню нову "мамку". Привітала жінку, що прийшла мені на заміну, провела короткий інструктаж з ким треба "тримати ухо востро", дітям сказала, що це мій друг, щоб вони її любили і поважали, і що я буду в сусідній кімнаті. Потім пішла поплакала в учительському туалеті і повернулась до п'ятого класу з його більш дорослими проблемами.