Обложка канала

Ебать. Страница 14

51256 @blyadtoivo

ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ ПРИСЛАТЬ КОНТЭНТ - @blyadtoivofeedbackbot

  • Ебать

  • Ебать

    by ілля
  • Ебать

  • Реклама

  • Ебать

  • Ебать

    Але це ж одне й те саме by denis
  • Ебать

  • Ебать

  • Ебать

    🥳🤘Вiдкрий для себе новий український електро рейв панк 🎹🧷 Слухай повну пiсню на всiх музичних майданчиках: YouTube | Apple Music | Spotify Підтримуй українську музику 🇺🇦😇🤘
  • Ебать

    🔴 Шановне панство, нагадуємо про терміновий збір 🔴 Хлопаки з ВПС "Скадовськ" 79 прикордонного загону наразі роблять свою нелегку роботу на лівому березі Херсонщини. Необхідно забезпечити медика підрозділу всіма необхідними засобами для вояків: - 18 декомпресійних голок - 18 оклюзійних пов'язок - 18 ізраїльських бандажів - 54 турнікети - 18 тампонад - 30 захисних накладок на очі - шини на кінцівки - медичні ноші ⚡️Хто коли небудь був у Скадовську - з вас не 2 гривні, а 4. 🎯Ціль: 75 000 ₴ 🔗Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/7jTiHUZhqU 💳Номер картки банки: 5375 4112 0735 7786
  • Ебать

  • Ебать

  • Ебать

    by жмеринський лісгосп
  • Ебать

  • Ебать

  • Ебать

  • Реклама

  • Ебать

  • Ебать

  • Ебать

    Шановне панство, увага 👀👀👀 ‼️‼️‼️РОЗІГРАШ‼️‼️‼️ 🟢 УМОВИ: - Задонатити на банку збору для 4ї бригади від 100 гривень - У призначенні платежу ОБОВ'ЯЗКОВО вказати своє ім'я або ТГ псевдо - Переможець буде визначений рандомно - В людини, що задонатила від 100 гривень кілька разів, шанси виграти більші 🤩 PS: Переможців буде ДВОЄ 👀 🔵 ЛОТ 1 - стріляний (по русні 😍) гранатомет АТ-4. З любов'ю від ВПК Швеції ❤️ Гарна річ у хорошому стані, зберігає в собі дух русорізу з-під Хромового. Переможець розіграшу зможе повісити цю трубу на стіну поруч з червоно-чорним прапором або портретом Бандери та демонструвати свою русофобію гостям 👌. Або ж адаптує гранатомет до страйкболу 👀 Фантазуйте та беріть участь у розіграші 🤟 🟡 ЛОТ 2 - тубус від пострілу М777. Хто ж не чув про легендарні "Три сокири", що не дають окупантам спокійно спати вночі. Подарунок від Дядька Сема, що досі пахне порохом, волею і трохи Херсонщиною 🥰 Поставити перед своїми дверима для відлякування русні, використовувати для зберігання дідового самогону, включити в домашній музей... Вирішувати переможцю розіграшу 😎 ⏰ РОЗІГРАШ ТРИВАТИМЕ ДО 13.07. Підсумки почнемо підводити о 15:00. ⚡️Встигніть долучитись ⚡️