Для того, щоб бути щасливим — не дивіться тєлік. Особливо тоді, коли там показують новини. Це брєд і брехня. Віддавайтесь роздумам про своїх близьких. Дзвоніть і ходіть до мами. І робіть той світ красивішим і добрішим. © Андрій Кузьменко