Новий фонд для українських стартапів та інвестиція Jooble. Підсумки дня: 14 вересня
Сайт із пошуку роботи Jooble вклав
$1 млн в стартап у сфері онлайн-освіти JayJay. Цей проект заснував український підприємець Віталій Сьомка, він працює на ринку онлайн-освіти Індонезії. JayJay — це онлайн-школа цифрових, креативних та технічних професій, яка допомагає студентам знайти роботу. За умовами угоди Jooble отримав міноритарну участь у капіталі стартапу.
Український стартап Monitor.Estate, який збирає дані про новобудови, закрився. Основною причиною для закриття проекту стало закриття відкритих даних. Через це дохід з онлайн продуктів став не тільки нульовими, але й мінусовим, бо потрібно оплачувати сервера, підтримку і таке інше. У команди був запас коштів на 6 місяців, але не було перспектив вернутися хоча би до умов 24 лютого.
Американський ff Venture Capital (ffVC) оголосив про старт роботи спеціального венчурного фонду під назвою Blue & Yellow Heritage Fund, який працюватиме із українськими стартапами. Середній чек фонда — $700 000 на одну угоду. На українському ринку фонд працює вже доволі давно: приміром, 2019 року він став лід-інвестором для стартапу Respeecher.