Обложка канала

Канал Лучкова

32133 @LuchkovCh

Телега Лучкова - гаджеты, мобильная фотография и все, что за "кадром".

 • Канал Лучкова

  Seiko TV Watch 1982 року. Продажі у США були у 1984 і вони коштували 450 баксів, якщо порахувати інфляцію і перевести на 2023 рік, то це еквівалент 1450 баксів сьогодні.
 • Канал Лучкова

  ​​Як давно ви бачили людей, які використовують Bluetooth-колонки? Я нещодавно готував матеріал про величезну систему Samsung SoundTower ST50B на 240w, яка працює 18 годин без підзарядки, має купу світлових режимів і може бути використана як power bank. Так ось, зазирнув у світову аналітику і дізнався, що цей ринок не просто існує, а ще й примудряється зростати. Очікується, що обсяг ринку бездротових колонок зросте з 27,68 млрд доларів США у 2023 році до 79,07 млрд доларів США у 2028 році, що відповідає середньорічному темпу зростання (CAGR) 23,36% протягом прогнозованого періоду (2023-2028 рр.). Samsung, придбавши HARMAN, вже займає друге місце з продажів таких девайсів. На фото показано в яких країнах світу більше всього споживають подібні пристрої. Коротше, у США в 2028 році буде дуже гучно.
 • Канал Лучкова

  ​​Видання Axios розкрило зміст листа від Google, присвяченого роботі над голосовим помічником "Google Ассистент". Одна з команд "Ассистента" спрямована на впровадження генеративного штучного інтелекту на основі великих мовних моделей (LLM). Це означає використання таких моделей, як чат-боти Google Bard (LaMDA) та ChatGPT (GPT-3.5/4). У листі зазначається, що LLM будуть спочатку застосовані до "Ассистента" для мобільних пристроїв. З метою прискорення розробки Google провів реорганізацію підрозділу: об'єднав команди Services та Surfaces, змінив частину керівників та зменшив кількість працівників. Лист завершується такими словами: "Ми залишаємося глибоко зануреними у "Ассистента" та з оптимізмом дивимося на його світле майбутнє". Невже Google Assistant розпочне розмовляти із нами як операційна система у фільмі Her?
 • Реклама

 • Канал Лучкова

  Хіба хтось сумнівався?
 • Канал Лучкова

  ​​Нещодавно я робив огляд флагманського телевізора Samsung Neo QLED 65 QN900C: мінімальний інпут-лаг під сучасні ігрові консолі, дуже крута контрастність і 65 дюймів, мій улюблений формат. А після цього забув поділитися із вами як себе почуває глобальний ринок смарт-телевізорів і хто тут "батя". Глобальний ринок смарт-телевізорів швидко зростає, і загальний обсяг продажів очікується досягти 231,44 мільярда доларів США до 2026 року з річним темпом зростання 10,44%. Компанія Samsung наразі має 31,8% частку на глобальному ринку смарт-телевізорів, тоді як телевізори з роздільною здатністю 4K становлять приблизно 55% всіх відправлень по всьому світу. У 2020 році моделі 32-дюймового розміру складали 29,2%, моделі 50-55 дюймів - 22,1%. З кожним роком все більше господарств володіють принаймні одним смарт-телевізором Samsung (41%) або стрімінговим відео на своїх смарт-телевізорах (55%). Як бачите, темпи росту і загальний обсяг продажів говорять, що все дуже добре.
 • Канал Лучкова

  ​​Meta, Microsoft і Amazon об'єдналися для створення карт, що конкуруватимуть з продуктами Apple та Google, які зараз мають практично монопольне становище на ринку онлайн-карт. Група, яка включає Meta, Microsoft, Amazon Web Services та TomTom, почала оприлюднювати дані, що дозволяють компаніям створювати свої власні картографічні додатки та не залежати від Google або Apple. Фонд Overture Maps, заснований в кінці минулого року, зібрав дані про 59 мільйонів "визначних місць", таких як ресторани, пам'ятки, вулиці та регіональні кордони, та очистив їх для безкоштовного використання при створенні нових картографічних сервісів. Ця ініціатива призначена для створення відкритої альтернативи Google та Apple, які накладають плату на розробників мобільних додатків за доступ до своїх картографічних послуг. Група компаній, зокрема Meta та Microsoft, передала дані фонду Overture, що значно спростило процес збору та форматування цієї інформації. Ця ініціатива відкриває нові можливості для компаній, які прагнуть мати більший контроль над своїми картографічними даними і не оплачувати високі витрати за використання карт Google або Apple. Замість цього, вони матимуть можливість використовувати базовий шар даних від Overture Maps для створення своїх власних картографічних сервісів. Такий крок Meta, Microsoft і Amazon може стати проривом у ринку онлайн-карт та забезпечити більшу конкуренцію, що, в свою чергу, може принести користь для користувачів, які отримають доступ до більш різноманітних та високоякісних картографічних сервісів за більш доступні ціни.
 • Канал Лучкова

  Ні, це точно не Твіттер...
 • Канал Лучкова

  Бля, я не можу. Оновлення від компанії за 44 мільярди.
 • Канал Лучкова

  У Ілона Маска проблеми з перейменуванням Twitter на X у магазині AppStore, Apple може заборонити новий апдейт. Правила платформи забороняють назви з однієї літери. До речі, Маск днями написав, що скоро інтерфейс X буде тільки в Dark Mode. Все йде за планом...
 • Канал Лучкова

  YouTube Shorts — 2 мільярди переглядів на місяць. ТікТок — 1,5 мільярди досягне цього року. Дуже цікаві перегони. techcrunch.com/2023/07…e-shorts
  Google says 2 billion logged in monthly users are watching YouTube Shorts

  Google said today that more than 2 billion logged-in monthly users are watching YouTube Shorts, giving it an edge over competitors like TikTok and Instagram Reels. This number is up from 1.5 billion monthly logged-in users for YouTube Shorts announced last year.

  TechCrunch
 • Канал Лучкова

  Останні два дні глядачі кидаються на техноконтент у ютюбі. Це добре, я люблю засукавши рукава лізти в аналітику і цілодобово там сидіти. Потім посекундно вношу зміни в сценарій і обожнюю дивитися, як ці зміни дуже сильно впливають на поведінкові фактори і статистику.
 • Канал Лучкова

 • Канал Лучкова

  Трохи мобільної фотографії для заспокоєння
 • Канал Лучкова

  Привіт. Сьогодні дивимося на нічого фон 2. https://youtu.be/oWSwBYlf_CM P.S. Завтра дивимося на «нічого собі» смартфони та годинники Samsung.
 • Канал Лучкова

  Сторіс в телеграм і контент для них. Тепер можна буде привітати всіх знайомих і не знайомих тобі людей, які якимось чином опинились в твоїй телефонній книзі, у мене так зараз понад 2000 контактів, більшість із них я звісно не пам'ятаю.
 • Реклама

 • Канал Лучкова

  Я взагалі не зовсім розумію, у кого може виникнути бажання ділитися сторіс не з підписниками, а із контактами телефонної книги, із людьми, більшість яких взагалі ніщо не пов'язує. Це якась некрофілія.
 • Канал Лучкова

  Дуров зробив сторіс, але не для каналів, а для всіх в телефонній книзі. Якщо це неможливо буде відключити, то залишається два шляхи: або видаляти телеграм, або видаляти половину людей із телефонної книги. Навіщо мені знати що сьогодні їв на сніданок "Паша СБУ", і як виглядає дитина у "Олена податкова".
 • Канал Лучкова

  Новини останні дні такі, що тільки робота дозволяє утримати кукуху.