Обложка канала

Спілка мертвих юристів

Салют юристопотамы. Я собираю тут все то, что в нашей юридической профессии не скучно: лигалтех, маркетинг, новые формы юридиче кого бизнеса, и вот это вот все

Спілка мертвих юристів

3 года назад
Открыть в
​​Перший пішов. Раніше ми писали, що в США дозволили передавати конфісковані активи росіян на користь України. У п’ятницю генпрокурор США заявив, що дозволив передачу Державному департаменту США конфіскованих грошей російського олігарха Костянтина Малофєєва для використання на користь України. Федеральний суд Манхеттена застосував до Малофєєва цивільну конфіскацію і вирішив конфіскувати $ 5,4 млн за порушення санкцій США, накладених на Малофєєва ще 2014 року (як знайдете текст рішення — киньте нам, бо всі посилаються лише на Рейтерз і пресрелізи, хочеться знати — невже в росіянського олігарха не знайшлось більше).  Малофєєв був першим російським олігархом, якому пред’явили обвинувачення у квітні 2022 року, після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. Санкції на Малофєєва наклали за те, що він фінансував сепаратистів в Криму в 2014-му році. Суть санкцій була в забороні розпоряджатись будь-яким майном в США, або таким, яке потрапить в США, або таким, яке дістанеться якійсь особі, яка пов’язана з США. Суть порушення Малофєєва тому, що він найняв громадянина США для роботи в його компаніях в Росії, Греції та Болгарії. Той працював на Малофєєва щонайменше з 2013-го по 2018-й.  Якщо ви думаєте, що конфіскація майна змусила цього чоловіка зробити якісь висновки, то ні — три дні тому він очолив раду “союза добровольцев донбаса” і тепер закликає об'єднати розрізнені частини добровольців в один підрозділ, щоб показати “на що здатні люди” (з поваги до бажаючих перевірити, я, звісно, могла б тут вставити посилання на сайт телеканалу “Царьград” з новиною, але не розноситиму заразу). Бажаю шановним американським прокурорам не зупинятись. @OlVeretilnyk