Обложка канала

Спілка мертвих юристів

Салют юристопотамы. Я собираю тут все то, что в нашей юридической профессии не скучно: лигалтех, маркетинг, новые формы юридиче кого бизнеса, и вот это вот все

Спілка мертвих юристів

3 года назад
Открыть в
​​Обрії доброчесного майбуття www.deadlawyers.org/obrii-d…ajbuttya Хороші тексти на дорозі не валяються, а ми тут саме заради них колись зібралися. Хоч ми і розкурили кальян дружби та взаєморозуміння, але все ж мусимо опублікувати цей написаний чудовим слогом доробок. Якщо УП не втрималося від публікації лівого паспорту Лієва, то як ви уявляєте, аби ми втримались від публікації правового тексту, у якому є слово "дебелий"? Тож, вашій увазі текст автора, який, щоправда, теж попросив нас зберегти його анонімність. Це погана традиція, знаємо. Але ж, але.