Салют юристопотамы. Я собираю тут все то, что в нашей юридической профессии не скучно: лигалтех, маркетинг, новые формы юридиче кого бизнеса, и вот это вот все
Камін, світло, психолог, факапи і ялинка
Що обʼєднує ці слова в один рядок? Правильно — вечірка у мертвих. Все як завжди, off records.
Цього разу у нас в програмі:
1. Факап історії.
2. Лекція психолога про те, як не втратити свою кукуху і як допомогти це зробити іншим.
3. Додаткові лекціі про шось юридичне.
4. Мертві настолки.
5. Душевний нетворк.
6. Ялинка, світло, камін, гітари, вода (і навіть душ).
Порадуй свою внутрішню дитину і приходь на івент. Гроші підуть на вино, на ліки під Бахмут (більша частина) і на подарунок на Миколайчика дітям загиблих військових (менша частина).
Коли: 10 грудня
Де: орієнтир - м. Либідська
Година: 15.00 - 21.00
Як потрапити: треба купити квиток, який коштує 500 українських гривень і принести трошки їжі, щоб її зʼїсти. Якщо ви все ще маєте совість, то не обмежуйте себе у сумі. Якщо ви маєте совість, але тимчасово не маєте відповідних коштів, то напишіть Каті Міщенко, тобто мені, і ми шось організуємо.
ПіСі: спікери ще узгоджуються, тож якщо є бажання, напишіть мені в лічку.
@kateryna_mis