Салют юристопотамы. Я собираю тут все то, что в нашей юридической профессии не скучно: лигалтех, маркетинг, новые формы юридиче кого бизнеса, и вот это вот все
Про це не написало жодне ЗМІ, жоден блогер і жоден, не побоїмося цього слова, активіст —
Павло Вовк знов став головою ОАСК
Талановитий юнак, майстер влучних словесних конструкцій і провідний спеціаліст з ручного управління всім, що приносить йому задоволення, Павло Вовк уп‘яте став директором ТОВ «ОАСК».
9 листопада за цього потужного кандидата проголосовав не менш потужний колектив суду. Таким чином пан Павло займатиме цю посаду як мінімум до 8 листопада 2025 року.
Давайте підтримаємо гордість української судової системи, морального авторитета всіх антиантикорупціонерів відповідним лайком.