Обложка канала

Спілка мертвих юристів

Салют юристопотамы. Я собираю тут все то, что в нашей юридической профессии не скучно: лигалтех, маркетинг, новые формы юридиче кого бизнеса, и вот это вот все

Спілка мертвих юристів

4 года назад
Открыть в
​​Ну що ви, хочете продовжити прекрасний запах напалму, з яким прокинулися сьогодні? О 17:00 ми на Кіноклубі дивитимемося не Апокаліпсис сьогодні. Але дивитимемось інший непоганий кінодоробок від знаного науково-практичного спеціаліста в галузі кіно. Назву фільму можете вгадати за підказками от у цьому тексті. Або можете не вгадувати, а довіритися ведучому кіноклубу і подорожувальнику кадрами артхаузного кіно -- судді ВС Івану "Дредду" Міщенко. Під час кіно ми стимулюємо глядачів випивати вино, наявність якого відповідним чином забезпечуємо. Після кіно буде складне обговорення. Потім можливо буде певне продовження у Пінк Фройд. Такшо давайте ваші посильні донати і приходьте на юридичний нетворкінг, йопт. Якщо хтось дуже хоче, але цього разу не має змоги зробити донат, то попередьте мене у приват і будь ласка приходьте без донату. (Ця картинка має відношення до напалму і настрою, але не має жодного відношення до кіно, яке ми будемо дивитися).