Обложка канала

Спілка мертвих юристів

Салют юристопотамы. Я собираю тут все то, что в нашей юридической профессии не скучно: лигалтех, маркетинг, новые формы юридиче кого бизнеса, и вот это вот все

Спілка мертвих юристів

4 года назад
Открыть в
300 тисяч мішків для трупів самі себе не куплять. Тож, хто там цього місяця ще не донатив на потреби ЗСУ, ось тут можна закинути разовий або щомісячний благодійний внесок на могилізацію наших відʼємно притомних сусідів 👇 www.deadlawyers.org/donejsh…a-armiyu Нагадуємо тим, хто не в курсі: ми тут у Сіплці мертвих юристів не тільки шуточки жартуємо про різні там львов- та інші відомі вам гейти. У нас працює велика команда волонтерів, які щодня щось дістають, купують і підганяють для ЗСУ.