Салют юристопотамы. Я собираю тут все то, что в нашей юридической профессии не скучно: лигалтех, маркетинг, новые формы юридиче кого бизнеса, и вот это вот все
Кіноклуб
Сьогодні о 17:00 дивимося певне кіно у буквально андеграундному кінотеатрі KINO42, що на Подолі.
Перегляд буде супроводжуватися вживанням запашного (не тільки ж каві завжди бути запашною) новозеландського білого Совіньону.
Потім обговорюємо, потім, можливо, пройдемося до найближчого бару і там стінка на стінку порубаємося із екзистенціалістами.
Ще є 15 вільних місць. Якщо хто цьго разу хоче пройти без донату, то не соромтеся, всяке бува, напишіть мені у приват. Ну а всі інші перед походом намацайте будь ласка відповідні кнопки з донатами нижче.
@gadiuk