Обложка канала

Спілка мертвих юристів

Салют юристопотамы. Я собираю тут все то, что в нашей юридической профессии не скучно: лигалтех, маркетинг, новые формы юридиче кого бизнеса, и вот это вот все

Спілка мертвих юристів

4 года назад
Открыть в
​​Кіноклуб Сьогодні о 17:00 дивимося певне кіно у буквально андеграундному кінотеатрі KINO42, що на Подолі. Перегляд буде супроводжуватися вживанням запашного (не тільки ж каві завжди бути запашною) новозеландського білого Совіньону. Потім обговорюємо, потім, можливо, пройдемося до найближчого бару і там стінка на стінку порубаємося із екзистенціалістами. Ще є 15 вільних місць. Якщо хто цьго разу хоче пройти без донату, то не соромтеся, всяке бува, напишіть мені у приват. Ну а всі інші перед походом намацайте будь ласка відповідні кнопки з донатами нижче. @gadiuk