Обложка канала

Спілка мертвих юристів

Салют юристопотамы. Я собираю тут все то, что в нашей юридической профессии не скучно: лигалтех, маркетинг, новые формы юридиче кого бизнеса, и вот это вот все

Спілка мертвих юристів

4 года назад
Открыть в
Ми облажалися У віторок у нас вийшов текст про російських вчителів і неправильну кваліфікацію злочину від Верещук. Ось він. Так от, сьогодні ми зʼясували, що ніхто не затримував ніяких російських вчителів. Сумніви у тому, що це правда, я побачив десь у коментах під чиїмсь постом. Я попросив Начальника департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту ОГП Юру Білоусова прокоментувати, чи правда, що вчителів не затримували. Він сказав, що дійсно жодного вчителя не затримували. Тому я мушу вибачитися за те, що сприйняв це як доконаний факт. Зараз я розумію, чому коментар пані Верещук із кваліфікацією злочину був лише на зливних бачках і на сайті страна.уа. Я, до речі, питав у Верещук, чи дійсно вона дала странє коментар, вона прочитала запит, але не відповіла досі. На сайті страна.уа досі висить ця стаття, Вона опублікована 12 вересня, за день дого, як текст вийшов в нас (шукайте через vpn, з України сайт не робе, бо вони гівноїди згідно із законодавством). З іншого боку, не можна не відмітити якість цього фейку: -- про цю історію ввечері 13 вересня написала Ліга.нет, -- ввечері 13 вересня текст із коментарем Верещук вийшов на сайті КМУ, -- про те, що російських вчителів затримали, написало також BBC. Але вони писали про те, що російські правоохоронці порушили за фактом цього затримання кримінальне провадження. Знову ж таки, факт затримань вчителів вони під сумнів не ставили. Я не перевірив всі факти, хоча мав можливість звернутися в ОГП. Вибачте ще раз. @gadiuk