Я не люблю малювати з референсів, бо мені нудно, але це дуже прокачує скіл. Вчора спробувала малювати догори ногами, і це вау, я навіть не очікувала🙃
Суть проста: і референс, і малюнок мають бути перевернутими. Перші декілька хвилин мозок протестує, потім вмикається та добре працює, ніби вирішуєш задачу, а не просто змальовуєш. В кінці найцікавіше — перевернути малюнок та подивиться, що вийшло
Поділіться, якщо пробували так малювати або знаєте ще якісь цікаві техніки/вправи✨