Я сприймаю свій інстаграм як щоденник, який читають інші люди. Така рефлексія з присмаком ексгібіціонізма. Це допомогає мені практикувати щірість в будь яких обставинах та менше уникати своїх проблем
Написала сьогодні пост. Раптом вам теж відгукнеться🌸