ADD IMAGES где ты это купила?(@wtfmargo). Саме так, два тижні тому я писала, що цей канал більше не про шмотки для того, щоб сьогодні написати
Обложка канала

где ты это купила?

7400 @wtfmargo

делюсь тем, благодаря чему постоянно получаю один и тот же вопрос

где ты это купила?

3 года назад
Открыть в
Саме так, два тижні тому я писала, що цей канал більше не про шмотки для того, щоб сьогодні написати пост про нові кросівки… Але для протоколу все ж таки скажу, що це подарунок, та ще й який! Суперзірки від adidas та Ксенії Шнайдер. Ще раз. СУПЕРЗІРКИ Вважаю, що це колаба та неймінг року Поки вони, на жаль, доступні лише на оф сайті, але чула, що в Україні з’явяться ближче до осенi *підколінки теж від укр бренду (та подарунок) — shurshur. вони невбиваємі навіть після постійних прань в машинці