Саме так, два тижні тому я писала, що цей канал більше не про шмотки для того, щоб сьогодні написати пост про нові кросівки… Але для протоколу все ж таки скажу, що це подарунок, та ще й який!
Суперзірки від adidas та Ксенії Шнайдер. Ще раз. СУПЕРЗІРКИ
Вважаю, що це колаба та неймінг року
Поки вони, на жаль, доступні лише на оф сайті, але чула, що в Україні з’явяться ближче до осенi
*підколінки теж від укр бренду (та подарунок) — shurshur. вони невбиваємі навіть після постійних прань в машинці