Одяг та й покупки загалом мене більше не чіпають. Майже нуль емоцій. Ці півтори роки я намагалася оживити те, що давно не живе
Продавати канал або мовчки закинути назавжди я не бачу можливим. Бо ви, читачи — для мене найживіші, і писати для вас було дуже класно та цікаво) Де з ким я навіть встигла познайомитися та стати друзями
Сьогодні мене також, як і раніше, цікавить красиве. Але тепер тільки те, що безцінне) А витрачати гроші подобається тільки на фарби та олівці. Якщо вам це цікаво, залишайтесь — я буду рада
А тепер до справи. Насправді просто хотілося поділитися чимось невимовним та неймовірним
https://youtu.be/Dwc_WERFdX0