Я зберігала ланцюжок, який колись давно носила моя бабуся, майже 15 років. Мені не подобається ні золото, ні таке плетіння, ні довжина — ні взагалі все, окрім його символічності. Тому фактично ланцюжок переїжджав з однієї коробці в іншу
Сьогодні руки сами потягнулися переплести його з бісерним чокером. І тепер я не тільки зберігаю, а ще й ношу. Нарешті
Якщо у вас теж є щось таке цінне та незрозуміле одночасно — просто спробуйте поєднати з тим, що подобається❤️🩹
*у золотої каблучки нижче майже така ж історія