Чому круто бути студентом Web Academy? 😎 Тому що окрім знань та навичок, отримуєш дещоне менш цінне — знайомства та враження.
Кожен наш випускник стає учасником дружного ком’юніті Web Academy Club, яке об’єднує IT-фахівців різних напрямів. А ще ми відвідуємо топові IT-компанії, аби познайомитися з командами та дізнатися, як у них все влаштоване. Як минула остання зустріч нашого ком’юніті з компанією ELEKS — дивіться на фото 💫
🔥 Цього тижня ми запланували нову круту зустріч! Поки деталі знають лише наші студенти та випускники. Тому, якщо Ви учасник WA Club, і зараз перебуваєте в Києві — напишіть куратору на @@webacademyservice 🤗
Що ж це буде за компанія та що ми цікавого дізнаємось про неї — розповімо трохи згодом на цьому каналі. Stay tuned 😎
#WebAcademy_студенти