Двоє українських пілотів вперше прибули до США для проходження оцінки навичок на бойових літаках, зокрема F-16, — про це повідомляє NBC.
За даними двох конгресменів та високопоставленого посадовця США, пілоти проходять оцінку на тренажерах у Тусоні, Арізона. Ще 10 пілотів відправлять до кінця місяця.
Зусилля мають подвійну мету: покращити навички пілотів і оцінити, скільки часу може зайняти відповідна програма навчання.
🇺🇦Реальная Война