За «дискредитацію» русні яка «ваєвала в еСВеО» саджатимуть і по максималках - на 15 років
ДержДура рф внесла поправки щодо відповідальності за «дискредитацію учасників війни в Україні». Це не лише рядові військові, а й бойовики ПВК «Вагнера».
Депутати пропонують таке покарання: штраф до 5 мільйонів рублів, примусові роботи на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 15 років.
Сама ідея такого закону прийшла в голову Пригожина (він надіслав її Володіну). Адже тому дуже не подобалося, щоб про злочини його "кримінальних героїв" — вбивць і грабіжників — ставало відомо.
🇺🇦Реальная Война