Стрім матчів IEM Dallas передається на резервне мовлення…
Враховуючи панічні спроби тимчасово існуючої росії, хоч якось стримати неминучий контрнаступ ЗСУ, вони будуть і далі щоночі пробувати стріляти по Києву кінджалами, іскандерами і іншою хуйньою яку «нєвазможна сбить»
Ну й нехай далі витрачають бюджет ще однієї області на жалюгідні спроби обвести українське ППО. Без шансів. Це вже схоже на лудомана за рулеткою, який обручку ставить на зеро.
А ми виспимося всі після перемоги, і ППО відпрацює, віримо, і дивимося IEM Dallas, раз вже прокинулися