Так хочеться після сьогоднішньої ночі простих, постійних і щоденних вибухів в бєлгороді, рязані і москві.
Так хочеться сирен в пітєрі, казані і омську, пожеж таких величезних по всьому оцьому їбаному непорозумінню, яке тимчасово носить назву расійськая фєдєрація.
Війна завжди прийде до того, хто її розпочав. Хуєсоси ви терпільні. За всі ці ночі наших дітей без сну, ви бляді будете відповідати всі свої нікчемні життя.
Надобраніч.
Завтра збір відкрию пацанам, для того щоб допомогти вбивати цю їбану нечисть