Обложка канала

На хате у Вилата

35656 @v1lat

Почти официальный канал Вилата в телеграме

На хате у Вилата

3 года назад
Открыть в
Вперше за пять років пішов пограть в футбол з Мейнкастівцями. Що я вам скажу… ДругТВ 9/10 шо молодий хуяре Аелніс 8/10, тупо Ван Дайк в захисті Годхант 4/10, але коли в воротах 8/10, забуває шо в футболі нема бортів як в хокеї Смайлі 8/10, але він не чесний, він бігає Бафік 7/10, просто не в настрої був, але грав за суперника, а вони нас розтрощили, того норм Белоні 7/10 - іграчьок Тотус 5/10, бо кричав сосать коли ми пропускали 😂 Я 2/10 бо все попереду. Тре стрімити таку фігню крч