Вперше за пять років пішов пограть в футбол з Мейнкастівцями.
Що я вам скажу…
ДругТВ 9/10 шо молодий хуяре
Аелніс 8/10, тупо Ван Дайк в захисті
Годхант 4/10, але коли в воротах 8/10, забуває шо в футболі нема бортів як в хокеї
Смайлі 8/10, але він не чесний, він бігає
Бафік 7/10, просто не в настрої був, але грав за суперника, а вони нас розтрощили, того норм
Белоні 7/10 - іграчьок
Тотус 5/10, бо кричав сосать коли ми пропускали 😂
Я 2/10 бо все попереду.
Тре стрімити таку фігню крч