Це дуже погано. Але рішення Монте зрозуміле, якби гравці повернулися після RMR, вони як Ламич не отримали б нового дозволу, і не грали б на Мажорі. Але це ставить хрест на майбутніх спробах виїзду..Або треба дуже детально пояснювати