Ви навіть не уявляєте, наскільки я зараз заздрю коесерам. Топ турнір, максимально базована українська команда виходить у фінальну стадію, нереальне бажання дивитись матчі і вболівати. А в доті у тебе чисто лілжке, резоляш і інші серби просто грають в дотку і гарно проводять час поза політикою да ще й грають як я на стрімах.