Росіяни вночі знищили два будинки в Дніпрі та в Умані своїми ракетами, які відправляються сюди за мовчазної підтримки народу країни-гній і їх колаборантів.
21 з 23 ракет уйобків збили наші сили ППО.
21 житловий багатоповерховий будинок вцілів вночі, в тому числі 12 в Києві, виключно завдяки роботі ЗСУ та ППО.
Дякуюємо. І донатимо на ЗСУ. Щодня. Бо тільки ЗСУ здатне знищити нахуй цю парашу