Короч. Оскар в ночі.
Даю професійної аналітики.
Головний претендент і майбутній переможець Оскару - Все Завжди і Водночас.
Я не доганяю хайпу. Все в цьому фільмі як на мене вторинно. І проблема і форма подачі. Це все вже було. Прям взагалі все. Але народ преться. Тому цей фільм виграє.
Мій фаворит - Трикутник Смутку. Топчик. Просто ржав як лось півфільму. Дуже рекомендую.
Банші Інішерина. Фільм від режисера Залягти на дно в Брюгге з Коліном Фаррелом. Норм. Топ3 фільм року.
Окрім того. Аватар, Топ Ган новий, Фабельмани - фільм про дитинство Спілберга від Спілберга, Все Тихо на Західному Фронті від нетфлікса (хуйня), топовий Елвіс з херовим Томом Генксом і Тар про культуру кенселінгу.
Кароч воно типу буде цікаво, буду вболівати за тих хто не виграє.
Виграють
Фільм - Все Завжди Водночас
Режисер - Все Завжди Водночас
Актор - Батлер за роль Елвіса(крута роль)
Акторка - Мішель Єо (Все Завжди Водночас)
Другорядні ролі - обоє з Все Завжди Водночас
Мультик - Піноккіо
Візуал - Аватар
Все інше - пофігу
А, ще блювота, про вєлікомучєніка під назвою НАВЕЛЬНИЙ виграє Оскар за документалку
Якось так