До мене тут звернувся один потенційний спонсор стрімів, з ігрового бізнесу, і дуже хотів би попрацювати.
Я звичайно одразу відмовив, але потім задумався, що зайвими гроші у нашому ділі не бувають. Компанія українська, досить відома, і всі кошти які з цього спонсорства можна заробити - конвертуємо тут же в донати
Норм тєма? Що думаєте