Нате вам пропагандистського гівна.
Воно звичайно тупе і примітивне, настільки що описує обох синів Тетяни Монтян, як патріотів України і зрадників росії, а ми знаємо що тільки один з синів Монтян нормальний, а інший допомагав мамі не тільки кошти збирати на днр, а ще й як оказалось наводити удари по Україні.
Але почитайте, поржіть.
P.S. Богдан далеко не свята людина, і робить мудацкі вчинки час від часу. Але жопа від нього палає у русні, і це добое