Обложка канала

Эшер II

10985 @usher2

Канал "Неугомонного Фила" о блокировках

Эшер II

4 года назад
Открыть в
Wargaming (танчики, кораблики) уходит из России. Обслуживание бизнеса уходит в Петербург в Лесту. Не очень понимаю, что это значит собственно для игроков в танчики и кораблики wargaming.com/en/news…orldwide
Wargaming announces decision to leave Russia and Belarus | Press release | News | Wargaming

Over the past weeks, Wargaming has been conducting a strategic review of business operations worldwide. The company has decided it will not own or operate any businesses in Russia and Belarus and will leave both countries.

Wargaming