Обложка канала

UITT

Международний туристические выставки осенне-зимнего сезона (UITM) и весенне-летнего (UITT). Проходят каждый год в Киеве.

UITT

6 лет назад
Открыть в
Ми захоплюємося краєвидами, архітектурними, історичними та сучасними пам’ятками інших країн, не помічаючи, що зовсім поруч є не менш дивовижні місця 💕.

Одним з таких, неймовірно живописних, місць є український Миколаїв 🇺🇦. Цікаво? Клікайте тут.

Туристів, які пізнають історію, традиції та природні щедроти української землі, неодмінно, зацікавить Рівненщина, яка притаїла в собі силу-силенну загадок. Давайте ж розберемось, що цікавого відкриє для мандрівників Рівненщина 💙💛?.

А також, дізнайтесь про головні пам'ятки Вінниці - мальовничого міста на берегах Південного Бугу...

❗️ Мережа турагенцій «На Канікули» підготувала для вас гарячу пропозицію! Тільки для вас - найвигідніші партнерські відносини, а ще:

• кешбек 50% на брендування офісу!
• безкоштовно власний Мультисайт та унікальну CRM – систему!
• 1000 NK – Bonus на рекламні тури!

Щоб дізнатись подробиці переходьте 👉 сюди.

📍 Забронювати готель - мистецтво? Судіть самі. VITIANA, онлайн-платформа для створення авторських подорожей, пропонує зручні інструменти і знання, щоб ви заробляли, бронюючи тільки краще 👌!

Туроператор TRAVEL TIME - учасник виставки UITT’2020 запрошує у виняткові тури до Литви. У ваших туристів є можливість познайомитись з культурою та традиціями цієї колоритної країни, отримати гастрономічне задоволення, а ще дізнатись всі секрети серіалу HBO про Чорнобильські події 💥. Більше інформації на нашій сторінці facebook.

Детальніше з цими та іншими новинами ви можете ознайомитись на наших сторінках в facebook та instagram 🙌.

Запрошуємо відвідати туристичну виставку UITT’2020 та отримати неймовірний заряд енергії для подальшого розвитку свого бізнесу 🔥!

📑 Промокод для безкоштовної реєстрації: QGT3

📍 25-27 березня 2020
Україна, Київ, МВЦ
Броварський пр-т, 15