Наступний учасник UITT’2019 - острів Кіпр,що розташований в Середземному морі🏝. Це не лише популярний туристичний напрям✈️, це ще і справжня скарбниця пам’яток стародавньої культури🏛! Чого тут тільки немає — і допотопні катакомби, і руїни римських палаців, і багатюща спадщина античної Греції… І ще багато цікавого, про що Ви можете дізнатись нижче⤵️:
✅ Кожен п’ятий чоловік, який проживає на Кіпрі — іноземець💁♀️.
✅ Багато людей на Кіпрі, особливо зайняті в сфері туризму, говорять російською. Це пов’язано з величезним потоком російськомовних туристів🇷🇺.
✅ На Кіпрі лівосторонній рух🚘.
✅ У більшості будинків (за винятком житлових багатоповерхівок у великих містах) відсутній підігрів води. Замість цього кіпріоти встановлюють на дахах резервуари з водою, які нагріваються сонцем☀️.
✅ На Кіпрі немає залізниць🛤. Точніше, одна є, але вона була закрита в зв’язку з нерентабельністю ще в середині минулого століття.
✅ Кіпріоти люблять відпочивати. Приміром, в неділю звичайно закрито взагалі все, а банки та аптеки працюють тільки по буднях, і тільки до обіду. Більшість магазинів закриваються в 5-6 годин вечора☝️.
✅ Незважаючи на те, що на Кіпрі розвинене виноробство🍸, більшість кіпріотів дуже прохолодно ставляться до алкоголю, віддаючи перевагу безалкогольним коктейлям👍.
✅ Серед всіх країн у світі саме Кіпр посідає перше місце за кількістю автомобілів на людину🚙🚘🚗.
✅ Кіпр — країна з найбільшою кількістю сонячних днів в році у всьому середземноморському регіоні🌤.
Ви все ще не зареєструвались? Тоді поспішайте та переходьте за посиланням! ⠀ ❗️І не забудьте про промокод: TG19❗️