❗️Ми б дуже хотіли щоб авто та Дрони купляти з Держбюджету, а на зарплатню депутатам збирати у соцмережах! Але наразі Ми Незламні тримаємо тил разом з нашими військовими
Хлопцями потрібно авто для швидкого переміщення та підвозу БК та Генератор. Так як вже прохолодно а грітись потрібно 🙏🏻
Тому вони звернулися до нас з вами з великим проханням ДОПОМОГТИ 🆘
🛑 Мета Збору - 214 000 грн
▶️ PayPal: [email protected]
🔔 Приват Банк
4149499998824815
Донат в Один Клік
🔔 Монобанк
5375411209863500
https://send.monobank.ua/jar/41hzB3x2B
Реквізити БФ «Янгол ЗСУ»
МФО банку - 305299
IBAN -
UA243052990000026004045030722
Рахунок отримувача - UA243052990000026004045030722
РНОКПП отримувача - 45089754
Звіти на каналі
🩵Янгол ЗСУ💛