🤯Рекордну кількість ворога знищено за 19 жовтня - 1380 чол 55 танків і 120 бронемашин
Ворог пішов у наступ під Авдіївкою, і тому такі цифри. Масований наступ. Але, якою ціною ці вороги знищені? Під дощем, постійним вогнем, під крики та страждання наші солдати тримають оборону...
❤️🩹Ціною десятків втрачених життів, сотень поранених наших воїнів. Яких треба евакуювати, рятувати, лікувати
Саме тому швидкі, по яким постійно ведуть вогонь вороги- живуть дуже мало на фронті. Щоб ми не могли рятувати своїх. Це тероризм, безжальна війна, жорстока реальність, в епіцентрі якої наші кращі покоління😭
👉До нас звернулися хлопці з авдіївського напрямку (підрозділ поки не можемо назвати) з проханням терміново надати швидку. Ворог наступає. Треба дуже терміново: 435к грн
🇺🇦Ми не зупинимося, бо не зупиняються наші хлопці. Ми допоможемо, бо це життя наших братів, татусів і кращих українців. ДОЛУЧАЙТЕСЯ