Більшість роботодавців знають про так звану квоту з працевлаштування осіб з інвалідністю.
☝️ Якщо в одного роботодавця працевлаштовано 8 і більше співробітників, він зобов'язаний прийняти в штат людину з інвалідністю або перерахувати до Фонду соціального захисту інвалідів половину середнього річного доходу штатного співробітника, якщо в компанії працює до 15 осіб або середню річну зарплату штатного співробітника, якщо працює понад 15 осіб.
👉 Про те як виконати дану норму, ми писали в статті: http://amp.gs/Qpw7 👉 У новій статті розповімо, які трудові пільги та гарантії є у співробітників з інвалідністю: http://amp.gs/Qpwy