В кінці 2020 року найманим працівникам та ФОП була виплачена матеріальна допомога в розмірі 8000 гривень у зв'язку з введенням карантину. Отримали її не всі, а ті кому вона дісталася, намучилися з її оформленням 🙈
Однак, КМУ передбачив можливість не тільки видавати допомогу, а й забирати назад ❗️
Кого можуть зобов'язати повернути гроші в бюджет, читайте у нашій новій статті: http://amp.gs/Muyh