Коли ми говоримо про насолоду, то в голові у кожного з нас виникає своя картинка. Хтось малює в уяві похід в гори з велетенським ранцем, а хтось тихий вечір з бокалом вина перед телевізором, хтось уявляє зустріч з друзями і теплі обійми, а хтось далеку подорож наодинці з собою, хтось кайфує від дорогих подарунків, а хтось від щирих посмішок та букету квітів. Так, ми різні. Проте кожна з нас завжди відкладає на “потім” все те що дарує нам насолоду. “Вже більш як пів року ми бачимо життя в чорно-білих кольорах.…