✅ Кароч, можно не платить нихуя
Уряд заборонив стягувати борги за комуналку з переселенців.
Це стосується людей, які виїхали після 24 лютого з територій, які потрапили під окупацію рф або де ведуться активні бойові дії.
Ця норма діятиме до закінчення військового стану в Україні.
❌ Не понятно только, а когда война закончится за все насчитают и придется платить?