Всім доброго ранку 🥰🥰
Сьогодні викладаємо ще одну частину по базовій біомеханіці.
Це вже третя частина.Не забувайте повертатись до попередньої частини , так як вони повʼязані, та завжди корисно повторити.
Залишайте коментарі/реакції, щоб ми розуміли на скільки вам подобається такий контент та що б ви хотіли бачити ще 😎😎😎
OE
#ортодонтія