Всім доброго ранку 😊 😊
Викладаємо наступну частину особистих напрацювань для вас, у вигляді конспекту по базовій біомеханіці.
Це вже друга частина.Не забувайте повертатись до попередньої частини , так як вона повʼязана, та завжди корисно повторити.Залишайте коментарі/реакції, щоб ми розуміли на скільки вам подобається такий контент та що б ви хотіли бачити ще 😇
OE
#ортодонтія