Шановні колеги,всім доброго вечора,потрібна ваша максимальна активність🙃
Тут у двох стоматологів виникла «заруба» по тому,хто робить кращі дентальні фото і потрібно їх розсудити максимально об‘єктивно.
Тому,голосуємо за той варіант,який на вашу думку є кращим і якіснішим. І якщо ви вибрали той чи інший варіант - в коментарях пишіть чому.