Обложка канала

Новости Status Quo

769 @sq_news

Новости Харькова

Новости Status Quo

3 года назад
Открыть в
У "Фельдман екопарк" обирають ім'я для верблюжатка, яке разом із мамою нещодавно повернулося з евакуації. За словами директора екопарку Сергія Остапенка, верблюжа росте і набирає вагу. Верблюжа разом із мамою мешкають у "Долині альпак" - єдиній доступній для відвідування локації в екопарку. Решта території екопарку досі засмічена мінами та снарядами, через що цього року відкривати весь парк не планують. Батько-верблюд поки що живе окремо від сім'ї, оскільки може травмувати дитинча. Возз'єднатися тварини зможуть за кілька місяців - коли верблюжатко міцно встане на ноги. "Долина альпак" працює з вівторка по п'ятницю з 10.00 до 18.00. У вихідні - з 10.00 до 20.00. З 10 червня від станції метро "Держпром" у Харкові до екопарку ходять безкоштовні автобуси. Канал | SQ | Надіслати новину