Для Харкова планують закупити електробуси, які вийдуть на маршрути громадського транспорту. Про це в ефірі національного телемарафону 15 липня повідомив мер Харкова Ігор Терехов.
Терехов розповів, що під час його робочої поїздки до Лондона було досягнуто домовленостей із Європейським інвестиційним банком про отримання 15 млн євро на придбання електробусів.
Планується закупити 30 сучасних електробусів і швидкісних зарядних станцій до них, які будуть встановлені по місту.
Ігор Терехов зазначив, що також місто продовжить оновлювати рухомий склад й іншого громадського транспорту: вже є домовленості про закупівлю сучасних трамваїв, тролейбусів і поїздів для метро.
Канал | SQ | Надіслати новину