У Харкові 14 липня патрульні спіймали водія ВАЗ, який їздив п'яним і без прав. Машину зупинили за порушення ПДР, повідомили в патрульній поліції.
Спілкуючись із водієм, патрульні помітили, що він нетверезий. Drager показав 2.04 проміле, що вище за допустиму норму більш ніж у 10 разів.
Під час перевірки за базами даних інспектори також встановили, що суд позбавив чоловіка водійських прав.
На водія поліцейські склали адміністративні протоколи.
Канал | SQ | Надіслати новину