Вулицю на Павловому полі закрили на місяць
Вулицю на Павловому полі в Харкові закрили на місяць, повідомили в міськраді.
До 14 серпня перекрито рух транспорту на вул. Тобольській, на ділянці від вул. Клочківської до вул. Аграрної.
У міськдепартаменті будівництва та дорожнього господарства повідомили, що на цій ділянці стався витік газу. Ремонтуватимуть газопровід низького тиску.
Канал | SQ | Надіслати новину